میرزایی خبر داد:
معاون وزیر جهاد کشاورزی از گلخانه های شیراز بازدید کرد
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شیراز از بازدید معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی از گلخانه های این شهرستان خبر داد و گفت: در این بازدید تعدادی از گلخانه های تابع اقلیم مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.  
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شیراز، محمد میرزایی با اشاره به بازدید یک روزه ی محمد مهدی برومندی معاون وزیر جهاد کشاورزی از گلخانه های مختلف این شهرستان تصریح کرد: توسعه گلخانه ها به ویژه گلخانه های تابع اقلیم یک ضرورت و اولویت در بخش کشاورزی به شمار می آید.
این مقام مسئول با بیان اینکه واحد های گلخانه ای در تولید انواع محصولات نقش ایفاء می کنند، اظهار کرد: ارزان بودن سازه و پوشش در مقایسه با گلخانه های تجاری، تسهیل و تسریع در اجرا، کاهش مصرف انرژی و کوتاه شدن دوره بازگشت سرمایه از جمله ویژگی های برجسته گلخانه های تابع اقلیم به شمار می آید.  
میرزایی ابراز کرد: معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی با حضور در دو واحد گلخانه ای تابع اقلیم هفت هکتاری در منطقه محمود آباد ساختمان و دیگری در سطح سه هکتار در روستای ظفر آباد شهرستان شیراز، نقاط قوت این واحد های تولیدی را ارزیابی کرد و به منظور حمایت بیش از پیش از این نوع گلخانه مساعدت داشت.  
به گفته وی؛ بازدید از گلخانه های تولید نشاء محصولات کشاورزی، گلخانه هیدروپونیک و کشت خاکی تولید گوجه فرنگی شرکت سمیران سلامت از جمله دیگر بازدید های برومندی بوده است که نقطه نظرات وی اخذ و در دستور کار قرار گرفته است.