با حضور  معاون دادگستری استان فارس 

آیین رونمایی از تابلو سردر سالن اجتماعات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شیراز در حضور سید کاظم موسوی معاون دادگستری استان و قاسمی مسؤل حوزه عقیدتی سازمان انجام شد. 

 

در این مراسم ذبیح اله سیروسی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز گفت :غیرت ایثار و دفاع از جان و مال مردم در خون جوانان این سرزمین نهادینه شده است.  نام و یاد سردار دلها  بر سالن اجتماعات این مدیریت بیانگر و روشن کننده راه و روش همه ما در حفظ ارزش‌های انقلاب است. 

وی عنوان کرد:سپاس گزاری میکنم از همکاری دستگاه قضا در معضل اصلی تغییر کاربری های اراضی این شهرستان. 

سیروسی خاطر نشان کرد :با ورود حجةالاسلام رئیسی به قوه قضاییه و رویکرد جدیدشان تغییر این رویکرد در استان فارس به شدت ملموس شده است. 

این مقام مسئول افزود:در کنار اجرای قانون باید کار فرهنگی در جهت پیشگیری نیز انجام گیرد. 

سپس سید کاظم موسوی معاون دادگستری استان در ادامه صحبت های مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز 

گفت: من باید از شما تشکر کنم نه شما از من 

وی همچنین افزود :

فعالیت‌های شما جهادگران و جهاد کشاورزی عل الخصوص در مناطق محروم بسیار ارزشی است. 

موسوی اظهار کرد :برای همیشه نام جهادکشاورزی مقدس است و باید محترم بماند که این برمی گردد به عملکرد متولیان امر،مراجعه مردم به شما و حل گرفتاری آنها نعمتی الهی است که باید شکرگزار آن باشید. 

وی گفت :به گونه ای باید عمل کنیم که مردم به نظام امیدوار شوند چرا که  این نظام یک نظام الهی است و بر پایه خدمت به مردم شکل گرفته است، عزم دستگاه قضا در این زمینه جزم است. 

معاون دادگستری استان فارس در پایان گفت: آماده شنیدن نظرات کارشناسان در ارتباط با مدیریت بهتر پیشگیری و رفع تغییر کاربری‌های اراضی هستیم.